Srchovský med květový pastový (vč. skla 10Kč)

250,000 Kč za kus
S DPH

Med je v zálohované sklenici o obsahu 760g. V ceně medu je zahrnuto 10 Kč za vratnou sklenici. Výrobce: Jiří Švejda - Včelí farma Srch, Pohránovská 14, 53352 Srch. Více informací najdete na stránkách výrobce http://medova-farma.cz/

Objednávaný počet kusů , Skladem 15 kusů

Med pochází z malé rodinné farmy v obci Srch, kde se včelaření věnují od roku 1985. V současné době byla farma rozšířena i do jiných lokalit - například do Lázní Bohdaneč, kde jsou unikátní podmínky pro včelaření. Jsou zde rozsáhlá rašeliniště a zákaz chemických postřiků. V lázeňské zahradě je bohatá květena, v parku kvetou lípy a akáty. 

15 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.