BIO Veganská boloňská omáčka s tempehem 500g (vč. skla 5 Kč)

158,000 Kč za kus
S DPH

Složení:

Tempeh marinovaný (sójové boby BIO vařené - 85 %, pitná voda, slunečnicový olej BIO, sójová omáčka BIO, mořská sůl, koriandr BIO, česnek BIO, startovací kultury), rajčata BIO, rajský protlak BIO, pšeničný sirup BIO (bezlepkový, bezfruktózový), cibule BIO, česnek BIO, slunečnicový olej BIO, řapíkatý celer BIO, mrkev BIO, oregano BIO, bazalka BIO, pepř BIO

Alergeny jsou vyznačeny tučně. Obrázek je ilustrační. Sklenice je vratná - záloha 5 Kč.

Výrobek neobsahuje lepek, konzervační látky, umělá barviva ani aromata.

Více na stránkách výrobce: https://soyka.bio/

Objednávaný počet kusů , Skladem 0 kusů

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.