DMT 6/25: BIO pšenice - na váhu

50,- Kč za 1Kg
S DPH

Potravinářská ozimá pšenice v BIO kvalitě. Obilnina, která obsahuje spoustu minerálních látek a vitamínů skupiny B. Více na stránkách pěstitele - Uznané ekologické hospodářství Jaroslava Netíka, Spáleniště 5, 51801 Dobruška, http://biodvur.cz/

U nás na prodejně z ní můžete zdarma umlet čerstvou mouku na profesionálním elektrickém mlýnku (1 kilogram trvá cca dvě minuty).

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 36000 gramů

Pšenice ozimá je vhodná pro přípravu rizota, nebo jako příloha hlavních jídel. Hodí se i do pomazánek, salátů, kaší, k naklíčení nebo k zapékání. Obsahuje vitamíny, minerální látky a vlákninu. Neobsahuje cholesterol, obsahuje jen nepatrné, a proto v podstatě optimální množství tuku, neobsahuje živočišné bílkoviny. Pro vysoký obsah lepku není vhodná pro lidi s intolerancí na lepek. Pšenice je jedna z nejstarších kulturních rostlin. Pochází z jihozápadní Asie.

36000 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.