• Nové

BIO Želé bonbóny s vitamínem C - na váhu

30,- Kč za 100g
S DPH

Želé bonbóny s vitamínem C. Ovocné želé bonbóny ve tvaru ovoce. V několika příchutích vždy podle použité ovocné šťávy a v barevných odstínech podle užitých přírodních barviv. Při výrobě byly použity suroviny v BIO kvalitě. Výrobní receptury jsou založeny na přírodních složkách - pravých ovocných šťávách, výtažcích z ovoce a zeleniny a přírodním třtinovém cukru. Vhodné pro dospělé a děti od 3 let. Ten obsahuje zdraví prospěšnou melasu. Země původu: Zemědělská produkce EU/mimo EU.

Složení:

Glukózový sirup*, třtinový cukr* (nerafinovaný), želatina*, koncentráty ovocných šťáv* 3,74% (ananas* 0,68%, mandarinka* 0,6%, pomeranč*, 0,55%, citron* 0,46%, grapefruit* 0,45%, jablko* 0,44%, kiwi* 0,31%, bezinka* 0,25%), regulátor kyselosti (kyselina citronová), acerola (nejbohatší přírodní zdroj vitamínu C) 0,43%, přírodní barviva z ovoce a rostlinných výtažků: z řas, světlice, mrkve*, dýně*, jablka*, bezinek*), přírodní aroma, leštidlo karnaubský vosk*.

(*=BIO složka)

Bonbóny nejsou z geneticky modifikovaných plodin, navíc jsou bez lepku a bez laktózy.

Skladování:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 24°C.

Nutriční hodnoty bonbónů ve 100g:

Energetická hodnota: 1406kJ / 331kcal; Tuky: 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g; Sacharidy: 76 g; z toho cukry: 56 g; Vláknina 0,2 g, Bílkoviny: 5,3 g; Sůl: <0,2 g, vitamín C 25 mg - splňuje 31,25% referenční částky pro denní příjem vitamínů a minerálů (pro dospělé).

Více informací na stránkách dodavatale Wolfberry s.r.o., Bohunická 5, 619 00 Brno 19: www.wolfberry.cz

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 4564 gramů

4564 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.