• Nové

Rýže dlouhozrnná - na váhu

39,- Kč za 1Kg
S DPH

Rýže dlouhozrnná. Výrobce: LA Food s.r.o., Kvítkovická 1533, 763 61 Napajedla, Česká republika. Země původu: Myanmar. Může obsahova stopy pšeničné mouky, mléka, vajec a suchých skořápkových plodů (mandle, lískové ořechy)

Návod na přípravu: Rýži propláchněte a vsypte do osolené vroucí vody (2,5 dílu vody na 1 díl rýže. Vařte na mírném ohni až do změknutí (cca 15-20 min.).

Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečným zářením.

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 10000 gramů

Rýže s dlouhými, špičatými zrníčky. V české kuchyni velmi oblíbený typ rýže. Při správné přípravě se neslepuje. Z rýže si u nás na mlýnku můžete umlýt rýžovou mouku.

10000 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.