Mandle čokoládové VAJÍČKO - na váhu

42,- Kč za 100g
S DPH

Velikonoční vajíčka

Mandle v čokoládě - složení: Mléčná čokoláda 55% (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, sušená syrovátka, emulgátory: sojový lecitin a E476, aroma: vanilin), mandle prežené 20% cukr, glukozový sirup, arabská guma, přírodní potravinářská barviva: červené karmin E120, tekutá telená E141, E100 CT-7020-WS-AP, tekutá žlutá carthamus. Kakaová sušina min. 32%.

Země původu: Slovensko

Více informací na stránkách dodavatele: Oříšek, s.r.o., Brno- Slatina https://www.suche-plody.cz/

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 524 gramů

524 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.