Japonská směs Kosaki - na váhu

18,- Kč za 100g
S DPH

Japonská směs Kosaki, země původu Čína.

Složení: kukuřičný škrob a mouka, arašídy pšeničná mouka, cukr, sezamové semínko, sojová omáčka, sojové boby, pšenice, koji, voda, sůl, bramborový škrob, tapiokový škrob, dextrin, glukoza, sůl, extrakt z červeného pepře, cibule, česnek, možské řasy, kukuřičný škrobový sirup, kdypřidla E500 E503, barviva E150 a E160 a E140 

Nutriční hodnoty ve 100g: energie 1703 kj/404kcal tuky 10.7g z toho nenasycené mastné kyseliny 1.6g sacharidy 67,5 g z toho cukry 12.2g bílkovina 8.3 g sůl 230mg

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 11626 gramů

11626 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.