Dvouvrstvý arašídový nugát - váží zhruba 12 g

29,- Kč za 100g
S DPH

Dvouvrstvý arašídový nugát 77.5% v tmavé polevě 22.5 %

Výrobce Nestlé Česko, s.r.o., závod ZORA Olomouc. Více informací na stránkách výrobce: www.nestle.cz/cs

Složení: cukr, rostlinné tuky /palmový, palmojádrový,shea/ pražené drcené arašídy 9%, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, sušená syrovátka,sojová mouka, sušené plnotučné mléko, emulgátory/lecitiny, sorbitantristearát, polyglycerinoleát/přírodní aroma, kakaové máslo, lískooříšková pasta může obsahovat jiné ořechy 

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 1548 gramů

1548 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.