Tvarohový krém s příchutí 120 g

37,000 Kč za kus
S DPH

Např. Tvarohový krém slazený s jahodami 120 g z Farmy rodiny Němcovy, Netín 78, 594 44 Radostín nad Oslavou. Složení: 83% tvarohový krém, (55% tučný tvaroh, jogurt bílý, jogurtová kultura Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, Streptococus salivarius subsp. thermophilus) 17% ochucující složka (39,5% jahoda, sacharóza, voda, zahušťovadla (kukuřičný škrob, karubin), 4,9% koncentrát z černé mrkve, 0,6% koncentrát jahody, regulátor kyselosti (citronan sodný, kyselina citronová), sůl). BEZ LEPKU. Uchovávejte při teplotě 4-8°C. Více informací najdete na www.farmanemcova.cz

Ostatní varianty: s borůvkami nebo čokoládový - více informací zde: https://www.farmanemcova.cz/tvaroh-c81/

Sklenička je vratná, ale není nezálohovaná.

Objednávaný počet kusů ,

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.