Šunkový salám vcelku - na váhu

29,- Kč za 100g
S DPH

Výrobek k přímé konzumaci z Farmy rodiny Němcovy, Netín 78, 594 44 Radostín nad Oslavou. Skladujte při teplotě 1-5°C. Obrázek je ilustrační. Více o výrobci na stránkách www.farmanemcova.cz Složení: Vepřové maso 95%, pitná voda 5%, koření: česnek, oleoresin, zázvor, muškátový ořech, pepř černý, stabilizátor bifosforečnan a difosforečnan, dextróza - dextrodin 20.200, emulgátor monogliceriny mastných kyselin, chuťový zvýrazňovač glutamát sodný, antioxidant kyselina L-askorbová (askorbant sodný) z toho tuk max. 10%, dusitanová sůl max. 3% (nevhodné pro děti do 3 let). 

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) ,

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.