Farmářský jogurt bílý 320 g

42,000 Kč za kus
S DPH

Farmářský jogurt bílý 320 g z Farmy rodiny Němcovy, Netín 78, 594 44 Radostín nad Oslavou. Složení: mléko, jogurtová kultura Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, Streptococcus, salivarius subsp. thermophilus, kultura ABT, výskyt uvolněné syrovátky je důkazem použití přírodních surovin a není na závadu. BEZ LEPKU. Tuky 3,82 g, z toho nasycené mastné kyseliny 2,52 g. Scharidy 4,42 g, z toho cukry 4,42 g. Bílkoviny 3,52 g. Sůl 0,11 g. Uchovávejte při teplotě 4-8 °C. Spotřebujte do data na víčku. Více informací o výrobci na www.farmanemcova.cz

Objednávaný počet kusů ,

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.

Mohlo by vás také zajímat