Mandle pražené uzené - na váhu

43,- Kč za 100g
S DPH

Mandle - jádra 23/25. Pražená uzená.

Složení: jádra sladkých mandlí 96%. směs koření, kouřové aroma 2% (E621,sůl, maltodextrin, E504 ) aroma obsahuje alergen : Soja, mléko, lepek, celer, rostlinný řepkový olej 1.6%, sůl 0,4% může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů a sezamu 

Země původu: USA, praženo v ČR. Dodavatel: Oříšek, s.r.o., Brno-Slatina, více informací na internetových stránkách: https://oříšek.cz/

Aktuální dodavatel: K-SERVIS PRAHA, a.s., více zde: https://www.k-servis.com/mandle-uzene

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 11559 gramů

Ilustrační foto.

11559 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.