DMT: 10/24 Mandle pražené uzené - na váhu

42,- Kč za 100g
S DPH

Mandle jádra pražené, solené s uzenou příchutí

Složení: Pražená jádra mandlí, směs koření, kouřové aroma (E621, sůl, maltodextrin, E 504, aroma - obsahuje alergen: sója, mléko, lepek, celer), rostlinný řepkový olej, sůl. Výrobek může obsahovat stopy arašídů, suchých skořápkových plodů a sezamu. Skladujte v suchu a chladu, nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Země původu: USA 

Aktuální dodavatel: K-SERVIS PRAHA, a.s. (příště od Oříška)

DMT: 3/10/2024

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 13770 gramů

Ilustrační foto.

13770 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.