BIO Těstoviny vřetena pšeničná mix - na váhu

58,- Kč za 1Kg
S DPH

Bezvaječné sušené těstoviny z celozrnné pšenice v BIO kvalitě. Těstoviny jsou obarvené špenátovým pudrem a pudrem z červené řepy. Rychle je uvaříte a v kuchyní mají široké využití. Složení: Celozrnná PŠENIČNÁ mouka, špenátový prášek, červená řepa v prášku. Alergeny: lepek. Země původu: EU/mimo EU. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu max. 70 %. Nevystavujte přímým slunečním paprskům. Příprava: Těstoviny vaříme v osolené vodě 5 min. Přidáme-li trochu oleje, těstoviny zůstanou kypré. Poté necháme 15–20 min dojít pod pokličkou. Uvařené těstoviny scedíme. Více informací najdete na stránkách dodavatele www.countrylife.cz

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 5376 gramů

Využití:

s omáčkou - zeleninová nebo smetanová, uvařené těstoviny stačí zalít omáčkou a jídlo máte rychle na stole

na sladko - z rozvařeného ovoce uděláte skvělou omáčku nebo těstoviny jen zalijete sirupem, zasypete kakaem či kokosem

zapečené - uvařené, se zeleninou a zalité smetanou je můžete zapéct v troubě

salát - vychladlé těstoviny smíchejte třeba s fazolemi, čerstvou zeleninou, bylinkami a zálivkou ze zakysané smetany

5376 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.