Hrníček relaxačního čaje

15,000 Kč za kus
S DPH

Hrníček čaje z relaxační směsi bylinek. Potřebujete zpomalit, uvolnit se a hodit všechny starosti všedního dne za hlavu? Ideální je pro vás naše bylinná čajová směs "K uvolnění" (relaxační čaj). Směs obsahuje mátu a meduňku, které pomáhají při zklidnění organismu. Třezalka a mateřídouška působí proti depresím, úzkosti a neklidu. Směs je na krámku k dispozici i k zakoupení na doma.

Máta peprná (20%) - normální trávení, normální funkce dýchacího systému

Třezalka (20%) - normální funkce kardiovasculárního systému, normální trávení

Mateřídouška (30%) - normální trávení, relaxace - spánek, při bolestech hlavy, nervových slabostech, závratích a nespavosti

Meduňka (20%) - pozitivní nálada, relaxace, spánek

Srdečník (10%)

Jedna polévková lžíce usušeného bylinného čaje přelitá 0,25l vroucí vody. Čaj připravujeme vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Více zde: https://www.bylinkydodomu.cz/products/k-uvolneni/

Objednávaný počet kusů ,

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.