Chia semínka - na váhu

21,- Kč za 100g
S DPH

Chia semínka - energetická bomba starých Aztéků. Přírodní zdroj omega-3 a omega-6 mastných kyselin. Většina skupiny B vitamínů. Vysoký podíl vlákniny. Stálý přísun energie během celého dne. Zajistí zvýšenou psychickou koncentraci a hubnutí bez pocitu hladu. Obsah živin na 100g v %: Energie 1650 kj/400 kcal, bílkoviny 19%, tuky 21%, sacharidy 17%, balastní látky 39%, minerály 4%, . Doporučená maximální denní dávka je 15g = 1 polévková lžíce. Složení: Chia semínka (Šalvěj hispánská). Země původu: Paraguay. Dodavatel: Wolfberry, Brno. Více informací zde:https://www.wolfberry.cz/chia-seminka-wolfberry-100-g.html?search_query=chia&results=24

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 1126 gramů

1126 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.