Netínský vostřák - váží zhruba 170 g

40,- Kč za 100g
S DPH

Uzený výrobek určený k přímé konzumaci, bezlepkový. Složení: 50% hovězí maso, 45% vepřové maso, 4% směs koření, (2,5% dusitanová sůl, aroma, sacharóza, dextróza, antioxidant E316, kořenící extrakt (paprika, chilli, kouřové aroma), 1% vepřové střívko. Skladujte při teplotě 1-5°C. Na řezu patrná mozaika. Klobása se vyrábí na Farmě rodiny Němcovy, Netín 78, 594 44 Radostín nad Oslavou. Více informací na stránkách farmy www.farmanemcova.cz/

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) ,

Na řezu patrná mozaika. Složení: 50% hovězí maso, 45% vepřové maso, 4% směs koření (2,5% dusitanová sůl, aroma, sacharóza, dextróza, antioxidant E316, kořenící extrakt (paprika, chilli), kouřové aroma), 1% vepřové střívko. Skladujte při teplotě 1-5°C.

Objednáváme vždycky v pátek, objednejte si tedy nejpozději ve čtvrtek a k vyzvednutí bude zboží v pondělí po páté hodině (pán jezdí kolem třetí).

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.