Jurova klobása - váží zhruba 150 g

29,- Kč za 100g
S DPH

Klobása - z kvalitního mletého masa pouze s kmínem a solí bez rychlosoli. Klobásu vyrábí na Farmě rodiny Němcovy, Netín 78, 594 44 Radostín nad Oslavou. Více informací o výrobku najdete na stránkách farmy www.farmanemcova.cz

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) ,

Tepelně opracovaný masný výrobek. Skladujte při teplotě 1-5°C.

Složení 75% vepřové maso, 20% hovězí maso, pitná voda, kmín, pepř černý, majoránka, paprika pálilvá, česnek. 

Objednáváme vždycky v pátek, objednejte si tedy nejpozději ve čtvrtek a k vyzvednutí budou v pondělí po páté hodině (pán jezdí kolem třetí).

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.