Farmářské mléko 1l (vč. skla 15Kč)

49,000 Kč za kus
S DPH

Čerstvé plnotučné mléko z Farmy rodiny Němcovy, Netín 78, 594 44 Radostín nad Oslavou. Více informací o mléce najdete na stránkách farmy www.farmanemcova.cz

Občas míváme také Čerstvé mléko plnotučné z Ovesné Lhoty. Šetrně pasterizované kravské mléko. Výrobce: Agromilk, družstvo vlastníků, Ovesná Lhota 78, 582 91 Světlá nad Sázavou. Více na www.dobryprodukt.cz

Objednávaný počet kusů ,

Čerstvé šetrně pasterované neodstředěné mléko ve skleněné lahvi. Trvanlivost 5 dnů.

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.

Mohlo by vás také zajímat