Žitná mouka celozrnná - na váhu

21,- Kč za 1Kg
S DPH

Žitná mouka celozrnná z Mlýna v Janderově u Chrudimi.

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) ,
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

Čerstvě pomletá celozrnná mouka má nejvyšší výživovou hodnotu. Na rozdíl od trvanlivé kupované "prázdné" mouky, čerstvě mletá celozrnná mouka stále obsahuje důležité obalové části zrna a klíčky, které obohacují lidský organismus prospěšnými živinami, mastnými kyselinami, enzymy a vlákninou. Obsah vitamínů a minerálů je v čerstvé celozrnné mouce mnohem vyšší než v mouce rafinované. Jakmile jsou zrna rozemleta, začnou se z nich všechny živiny důsledkem oxidace vytrácet. Proto je důležité připravovat mouku čerstvou.

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.