Estragon - na váhu

150,- Kč za 100g
S DPH

Estragon sušený. Více na stránkách zahradnictví Bylinky do domu, Trboušany 144, 66464 Trboušany: https://www.bylinkydodomu.cz/products/estragon/

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg)
Není skladem

Estragon se vyznačuje sladce nahořklou, štiplavou chutí a kořenitou vůní připomínající lékořici. Estragon je typické koření pro francouzskou kuchyni, kde se používá především do polévek, salátů, zvěřinových, jehněčích i rybích specialit. Je nedílnou součástí dijonské hořčice a omáčky Béarnaise, známý je také estragonový ocet. Estragon se do pokrmu přidává těsně před dovařením.

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.