Meduňka lékařská - na váhu

70,- Kč za 100g
S DPH

Meduňka lékařská sušená. Více na stránkách zahradnictví Bylinky do domu, Trboušany 144, 66464 Trboušany: www.bylinkydodomu.cz/products/medunka-lekarska/

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 282 gramů

Z meduňky si připravte čaj, který pijete vždy, kdy zatoužíte po zklidnění a pohodě. Jeho nálev působí na různé potíže nervového původu, příznivě ovlivňuje nervovou činnost, uklidňuje a odstraňuje depresi, napětí a úzkost. Je vhodné si cca hodinu před uložení k spánku vypít šálek meduňkového čaje, který Vám pomůže lépe usnout. V kosmetice se často využívá do pleťových masek, vlasových vod a koupelí, které vám zklidní mysl. V kuchyni se více využívá meduňka čerstvá, sušenou ji můžeme využít do bylinkových omáček.

282 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.