Mák modrý - na váhu

11.9,- Kč za 100g
S DPH

Mák modrý - od pana sedláka Makalouše z Bohousové u Žamberka. Pan Makalouš je tchán kamaráda, se kterým jezdíme na pravidelné dovolené s dětmi ;).

Pozitivní působení máku: zdroj energie, prevence osteoporózy, výživa silných kostí, vlasů i nehtů, proti stresu.

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 0 gramů

100g obsahuje:

  • Energie: 2 520 kJ
  • Kalorie: 602 kcal
  • Bílkoviny: 20 g
  • Sacharidy (z toho cukry):  28 g (3 g)
  • Tuky: 42 g

Vitamíny: E


Minerální látky: draslík, fosfor, hořčík, vápník

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.