DMT 10/24: Pekanové ořechy v čokoládě a kakau - na váhu

39,- Kč za 100g
S DPH

Složení: cukr 37,8%, pekanové ořechy 20%, sušené plnotučné mléko 12,48%, kakaová hmota 12,09%, kakaové máslo 10,92%, syrovátka 3,9%, kakaový prášek 2%, emulgátor: sojový lecitin E332 0,39%, přírodní vanilkové aroma 0,39%. Země původu: Holandsko.

Nutriční hodnoty ve 100g 560 kcal, tuky 35,7g - z toho nasycené mastné kyseliny 14g, sacharidy 50,4g - z toho cukry 41,9g, bílkoviny 7,5g, sůl 152mg. Skladujte v suchu při teplotách do 20°C. Dodavatel: OŘÍŠEK s.r.o., Šmahova 46, 62700 Brno. Více informací najdete na stránkách dodavatele www.suche-plody.cz

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 10130 gramů

Plátky jsou konzervované oxidem siřičitým (E220). Ten působí proti vzniku plísní a zabraňuje zničení kyseliny askorbové. POZOR, ovoce je nutné před požitím opláchnout teplou vodou (studená nestačí), tím se výrazně sníží koncentrace konzervantu.

10130 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.