Černý rybíz v bílé čokoládě - na váhu

48,- Kč za 100g
S DPH

Černý rybíz v bílé čokoládě. Složení: bílá čokoláda 84% (cukr, kakaové máslo, plnotučné sušené mléko, syrovátka, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma), černý rybíz (sušený mrazem), glukózový sirup, jogurtová příchuť, jogurtový prášek, leštidla: E904, E414. Nutriční hodnoty ve 100g: Energie 508kcal, tuky 28,2g - z toho nasycené mastné kyseliny 17g. Sacharidy 52g - z toho cukry 42,6g, Bílkoviny 6,8g, Sůl 33mg. Země původu: Anglie. Vyrobeno v závodě zpracovávajícím ořechy. Skladujte v suchu při teplotách do 20°C. Dodavatel: OŘÍŠEK s.r.o., Šmahova 46, 62700 Brno. Více informací najdete na stránkách dodavatele https://eshop.orisek.cz/cerny-rybiz--suseny-mrazem--v-bile-cokolade-300g/

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 3354 gramů

Složení: Kukuřičný škrob a mouka, ARAŠÍDY, PŠENIČNÁ mouka, cukr, SEZAMOVÉ
seminko, SOJOVÁ omáčka, SOJOVÉ boby, PŠENICE, koji, voda, sůl, bramborový škrob,
tapiokový škrob, dextrin, glukoza, sůl, extrakt z červeného pepře, cibule, česnek, mořské řasy,
kukuřičný škrobový sirup, kypřidla: E500ii, E503ii, barviva E150c, E160c, E 140i.

Nutriční hodnoty ve 100g:

Energie 1703kj/404kcal
Tuky 10,7g - z toho nasycené mastné kyseliny 1,6g
Sacharidy 67,5g - z toho cukry 12,2g
Bílkovina 8,3g, Sůl 230mg.

Země původu: Čína

3354 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.