Frolíkova zrnková káva Prezident - na váhu

86.3,- Kč za 100g
S DPH

Exkluzivní zrnková káva z Borohrádku. Dodavatel: Jan Frolík - Pražírna kávy, Jiráskova 555, 51724 Borohrádek. Více informací najdete na stránkách dodavatele: www.frolikovakava.cz

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg)
Není skladem

Káva Prezident nese díky své kvalitě a výhradně africkému původu přezdívku "Africké zlato". Chuť této novinky ocení především opravdoví znalci kávy. Jedná se o specifickou chuť kávy pocházející z Afriky - je velmi výrazná (zemitá) s nádechem hořké čokolády a ovoce.

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.