• Sleva!

Konopný (veganský) protein - na váhu

44,- Kč za 100g
S DPH

Protein rostlinného původu vhodný pro sportovce usilující o nárůst svalové hmoty, nebo pro vegany, kteří potřebují do svého zdravého jídelníčku doplnit více bílkovin.

Použití: odměřte konopný protein do suché, plastové lahve se širokým hrdlem. (Pokud nevlastníte shaker, skvěle se k tomuto úkolu hodí láhev od mléka s širokým hrdlem). Konopný protein zalijte 200 ml vody a dobře protřepejte. V jedné dávce užívejte 0,5 g proteinu na 1 kg Vaší tělesné hmotnosti. Denní příjem všech bílkovin, tj. i ze stravy by neměl překročit 2 g /Kg tělesné váhy. Lze používat také těsně před spaním. Konopný protein můžete také přidávat do pomazánek, do ovocných šťáv i do pečiva. 

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 1654 gramů

Geneticky neupravený rostlinný protein GMO free oproti běžně používaným bílkovinám má rostlinný původ, žádné krávy tedy netrpí kvůli produkci mléka (jako je tomu třeba u kaseinu, který se vyrábí z tvarohu).

RAW, ORGANIC, mechanická extrakce bez použití hexanů

PDCAAS: 0,48

Výhody:

konopný protein je rostlinná bílkovina vhodná pro Celiaky, Vegany a Vegetariány

konopný protein má 50 % čistých proteinů 

konopný protein je vysoce využitelný (až 90 %) 

konopný protein vyniká vyvážeností všech 8 esenciálních aminokyselin

zelený chlorofyl působí antibakteriálně 

konopný protein byl získán za studena: RAW živá enzymatická strava

konopný protein je vhodný pro osoby s intolerancí jiných bílkovin

konopný protein neobsahuje lepek ani jiné alergeny

doporučujeme vyzkoušet kombinace konopného proteinu s jinými rostlinnými proteiny

geneticky neupravený rostlinný protein GMO free 

Více informací na stránkách produktu dodavatele.

1654 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.