Ochucené mléko 500ml (vč. skla 10Kč)

38,000 Kč za kus
S DPH

Mléko ochucené - s příchutí dle aktuální nabídky, 500ml. Opravdu jedinečná ochucená pasterizovaná kravská mléka s vitamíny, minerály a mléčnou voňavou chutí. Nejen Vaše děti, ale i Vy si je zamilujete stejně jako my. Mléka jsou vynikající chlazená pro osvěžení v parném létě, ale i teplá ke snídani k makovci či pletýnce. Možné příchutě: venilka, kokos, meruňka, karamel, čokoláda, jahoda, banán. Více informací na https://dobryprodukt.cz/produkty/mleka/

Záloha za vratnou lahev 10 Kč.

Dodavatel: Dobrý produkt

Agromilk,družstvo vlastníků
Ovesná Lhota 78
Světlá nad Sázavou

Objednávaný počet kusů ,

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.