Krekry rajčatové, dýňové, kurkumové

15,000 Kč za kus
S DPH

Rajčatové, dýňové a kurkumové plátky bez mouky.

Složení:

Rajčatové - slunečnicová semínka, rajčatová šťáva 6,7%, ovesné vločky, lněná semena, koření, slunečnicový olej, mořská sůl a fruktóza.

Dýňové - slunečnicová semínka, ovesné vločky, bílkovina z dýňových semínek, dýňová semena 14%, lněná semena, slunečnicový olej a koření.

Kurkumové - slunečnicová semínka, sezamová semena, ovesné vločky, lněná semena, slunečnicový olej, mořská sůl, kurkuma 1%, pepř.

Země původu: Srbsko.

Více informací na stránkách dodavatele Juvikom, s.r.o., Košice http://juvikom.sk/

Objednávaný počet kusů , Skladem 21 kusů

21 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.