Makadamové ořechy přírodní - na váhu

95,- Kč za 100g
S DPH

Makadamové ořechy přírodní jsou nejzdravější ořechy vůbec. 

Dodavatel: Oříšek, s.r.o., Šmahalova 1371/46, Brno. Více informací na stránkách: http://www.orisek.cz/

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) ,

Madadamiové (queenslandské) ořechy - správně peckovice, jsou původem z Austrálie (dva různé druhy těchto ořechů – Macadamia integrifolia nebo Macadamia tetraphylla), patří mezi ořechy s největším obsahem tuků (až 80%) a současně patří k nejdražším. Stromy, na kterých makadamové ořechy rostou, dosahují výšky až dvanáct metrů. 

Makadamové ořechy a zdraví - účinky:

- bohatým zdrojem vitaminu skupiny B, vitaminu E a minerálů draslíku, hořčíku, vápníku, fosforu a železa

- vysoká energetická hodnota 3000kJ na 100g

- blahodárný vliv na kardiovaskulární systém

- snižují hladinu cholesterolu

- podporují imunitu

- působí jako antioxidant

- podporují růst svalové hmoty

- podporují srdeční sval

- zlepšují paměť a soustředěnost ( brainfood )

- olej z makadamových ořechů zpomaluje proces stárnutí pokožky, vyhlazuje ji, zpevňuje a vyživuje

- nebsahují lepek

- prospívají hydrataci pokožky

- prospívají popálené pokožce

- přestože obsahují hodně tuků, pomáhají spalovat i ostatní tuky v těle )

- blahodárný vliv na kardiovaskulární systém

- energetická hodnota je vysoká - 3000kJ na 100g

Dávkování: 3-5 oříšků

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.