Ručně malovaný nástěnný kalendář 2019

490,000 Kč za kus
S DPH

Kalendář herbářový pro rok 2019. V každém měsíci je vyobrazená jedna bylina, která se ten měsíc sklízí a každý ji tak může najít ve svém okolí. Motivy jsou malovány ručně akvarelem. Kalendář je tištěný na kvalitní recyklovaný papír Flora 240g a rozměr je 32x23 cm, papír je krásný na pohled i omak a barvy na něm jsou syté a dají vyniknout každému akvarelovému detailu na bylině. Jednotlivé listy jsou spojené drátěným černým klipem, za který je možné kalendář přímo zavěsit. Více na http://svatbanapapire.cz/

Objednávaný počet kusů , Skladem 3 kusů

Autorky kalendáře jsou tři kamarádky - Kristýna, Monika a Markéta - společně tvoří a malují akvarelem. Snaží se při práci dbát na to, aby byly šetrné k životnímu prostředí a aby bylo co nejvíce věcí z přírodních materiálů. Například odřezky z papírových produktů dále využívají jako náplně do dětských krabiček nebo jako karty na vzkazy pro zákazníky. Místo stuh ke zdobení dárkových krabiček nebo jakékoli zakázky používají přírodní provázky nebo recyklují látky ze starých šatů (len, bavlna).

3 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.