• Nové

Netínské párečky se sýrem - na váhu

27,- Kč za 100g
S DPH

Párečky jsou bezlepkové a jsou vyráběny na Farmě rodiny Němcovy, Netín 78, 594 44 Radostín nad Oslavou. Více informací o výrobku najdete na stránkách farmy www.farmanemcova.cz

Výrobek k přímé konzumaci. Skladujte při teplotě 1-5°C. Složení: vepřové maso 33%, kuřecí maso 33%, zrající sýr 16%, jogurt bílý 16%, koření: česnek, oleoresin zázvor-muškátový ořech-pepř černý, stabilizátory - difosforečnan a trifosforečnan, dextróza - dextrodyn 20.200, emulgátor - monogliceridy mastných kyselin, chuťový zvýrazňovač - glutamát sodný, antioxidant - kyselina L-askorbová a askorban sodný ( z toho tuk max. 10%), dusitanová sůl max. 2 % (nevhodné pro děti do 3 let). Obal - skopové střívko. 

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg)

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.