Zlatý sýr Eidam 30% krájený - na váhu

17,- Kč za 100g
S DPH

Přírodní tvrdý sýr krájený. Obsah tuku v sušině min 30% hmotnosti. Obsah sušiny 50% hmotnosti. Složení: pasterované kravské mléko, jedlá sůl, mikrobiální syřidlo. Spotřebujte do 8.11. 2018. Skladujte při teplotě 4-8°C a relativní vlhkosti 85%. Více informací na stránkách výrobce: http://www.zlatysyr.cz/nase-syry/cihly/zlaty-syr-eidam-30-cca-3-kg/

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) ,

Dodavatel: JIP Východočeská a.s. prodejna Cash & Carry PARDUBICE, Hradišťská 407, 533 52 Pardubice

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.