Sýr tradiční česká NIVA - na váhu

20.5,- Kč za 100g
S DPH

Sýr tradiční česká NIVA. Sýr s plísní uvnitř hmoty. Tuku v sušině 50%. Složení: mléko, jedlá sůl, čisté mlékárenské kultury, 52% sušina, 50% tuku v sušině, obsah soli max. 5%. Minimální trvanlivost do 11. 11. 2018. Skladujte při teplotě 4-8°C. Výrobce: Niva, s.r.o. - Sýrárna a mlékárna vyrábějící plísňový sýr NIVA, Dolní Přím 2, 503 16 Dolní Přím, Česká republika. Více o výrobci na stránkách http://www.syr-niva.cz/

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 480 gramů

480 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.