Meduňkový sirup s citronovou verbenou (v ceně 3 Kč sklo)

75,000 Kč za kus
S DPH

Bylinný sirup s vysokým podílem bylinných výtažků.

Bylinný sirup s vysokým podílem bylinných výtažků. Meduňka lékařská má antioxidační účinky a přispívá k normální psychické činnosti - pro relaxaci, pozitivní náladu, klidné usínání. Podporuje také normální činnost dýchací a trávící soustavy a normální funkci štítné žlázy. Objem 250ml. Vratná lahev, záloha 3 Kč je započítaná v ceně. Výrobce: Komínek Petr, Zahradnictví Trboušany. 

Více zde: https://www.bylinkydodomu.cz/products/medunkovy-sirup-s-verbenou-citronovou/

Objednávaný počet kusů

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.