BIO Špaldové krekry s dýňovým semínkem a česnekem - na váhu

40,- Kč za 100g
S DPH

Špaldové BIO krekry s dýňovým semínkem a česnekem Složení: Bio mouka pšeničná hladká, bio celozrnná mouka špaldová 21%, bio mouka pšeničná celozrnná, bio neztužený rostlinný tuk a olej (kakaové máslo, slunečnicový olej v různém poměru, emulgátor lecitin), bio dýňové semínko drcené 13%, nerafinovaná mořská jedlá sůl 2,7%, bio panenský olivový olej 1,9%, bio česnek sušený 1,9%, bio sojová omáčka (pitná voda, sojové boby, pšenice, mořská jedlá sůl, fermentační činidlo Aspergillus oryzae), kypřící látka - vinný kámen (vinan draselný, hydrogenuhličitan sodný, bio kukuřičný škrob). Použitá kypřící látka neobsahuje fosfáty. Může obsahovat stopy sezamu a mléčných výrobků (včetně laktózy). Dodavatel: Biopekárna Zemanka s.r.o., Okříkov 29, 264 01 Sedlčany. Více na stránkách pekárny https://www.biopekarnazemanka.cz/

PEČENO BEZ PALMOVÉHO TUKU.

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 1518 gramů

Informace o výrobku:

Nejoblíbenější krekry z produkce Biopekárny Zemanka. Ideální alternativa k přesoleným a smaženým  chipsům a jiným slaným pochutinám. Jsou zajímavým zpestřením na všechny párty a určitě zachutnají i „bio-odpůrcům“! Jejich výhodou je, že obsahují celozrnnou špaldovou mouku, panenský olivový olej a dýňová semínka. Zkuste i další oblíbené krekry z naší produkce: sezamové, rozmarýnové, paprikové či sýrové! 

Výživové údaje na 100 g:

Energetická hodnota 1776 KJ /426 kcal

tuky 21 g

z toho nasycené mastné kyseliny/nasýtené mastné kyseliny 4,0 g

Sacharidy 47 g

z toho cukry 1,0 g

bílkoviny/bielkoviny 12,4 g

sůl/ soľ 2,7 g

Technické informace:

Skladujte v suchu při teplotě do + 25°C.

Minimální doba trvanlivosti 6 měsíců od data výroby.

1518 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.