BIO Pohanka loupaná kroupy - na váhu

95,- Kč za 1Kg
S DPH

Pohanka setá - mechanicky loupaná kroupa, která si šetrným zpracováním zachovává všechny vitamíny. Dodavatel: Mlýn Šmajstrla, Nerudova 268/14, 741 01 Nový Jičín. Více na www.smajstrla.cz

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 3504 gramů

Pohanka je přirozeně bezlepková plodina a tak ji uvítají především celiaci. Obsahuje rutin, látku, která má mimořádné účinky pro pružnost cév. Z pohanky lze připravovat sladké i slané kaše, karbanátky, "pohankového Kubu" a nebo o ni můžete obohatit třeba bramborovou polévku. Zatímco v minulosti byla pohanka vnímána coby plodina chudých lidí, rostlina odolávající drsnějšímu klimatu hornatého Valašska, dnes patří k moderní součásti zdravého talíře a její výživové přednosti vyzdvihuje kdejaká učebnice zdravého stravování.

3504 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.