Miswak - zubní kartáček

20,000 Kč za kus
S DPH

Kořen stromu Salvadory perské. Sklízí se velmi opatrně, aby kořeny neuhynuly a rostlina mohla dále růst. Miswak se již po tisíce let používá k čištění zubů, obsahuje silice, které chrání zuby proti kazu. Používá se tak, že se odloupne asi centimetr kůry, kartáček se rozžvýká na konci stoličkami a tím vzniknou štětinky. Po vyčištění se opláchne vodou. Když je opotřebovaný, konec se štětinkami se uřízne a začne se nanovo. Po usušení doporučujeme uchovávat kartáček v neprodyšném obalu, aby silice nevysychaly. Země původu: Persie

Miswak je 2v1, kartáček na zuby a zubní pasta

Obsahuje mnoho vitaminu C a přírodní silice obnovující sklovinu 

Odstraňuje plak a vyrovnává přirozené pH

Nenarušuje sklovinu a nedráždí dásně

Bělí a leští zuby

Odstraňuje pigment

Polykání silice podporuje zdravé trávení

Spouští přirozenou remineralizaci skloviny

Je antibakteriální, hubí bakterie tvořící zubní plak 

Dává možnost vyčistit si zuby prakticky kdekoliv a kdykoliv

Objednávaný počet kusů , Skladem 224 kusů

224 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.