Francimel - probiotický nápoj borůvkový 330 ml

35,000 Kč za kus
S DPH

Probiotický nápoj slazený z Farmy rodiny Němcovy, Netín 78, 594 44 Radostín nad Oslavou. Složení: 47% jogurt bílý, 36% tvarohová syrovátka, 20% ovocná složka (26% borůvky, sacharóza, glukózo-fruktózový sirup, voda, zhušťovadla (kukuřičný škrob, pektiny), koncentráty (borůvky 4% ovocný podíl, z červené řepy), aroma, regulátor kyselosti (citronan sodný, kyselina citrónová), ABT probiotická kultura, živá jogurtová kultura Lactobacillus bulgaricus, Streptococcus thermophilus. Výskyt uvolněné syrovátky je důkazem použití přírodních surovin a není na závadu. Bez lepku. Uchovávejte při teplotě 4-8°C. Před použitím protřepejte. Více informací na stránkách farmy www.farmanemcova.cz

Objednávaný počet kusů ,

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.