BIO Hořčice bílá - na váhu

24,- Kč za 100g
S DPH

Hořčice bílá - jednodruhové koření v BIO kvalitě. Dodavatel: Benkor s.r.o., Mělnická Vrutice 72, 27731 Velký Borek. Více informací najdete na stránkách dodavatele www.benkor.cz

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg)
Není skladem

Hořčice bílá je významnou olejninou pěstovanou v Evropě, zvláště v České republice. Hořčičná semínka se používají v řecké a indické kuchyni. Mleté hořčičné semínko skvěle zvýrazní chuť všech slaných jídel a dodá příjemnou pikantnost nakládané zelenině. Hořčičná semínka obsahují vitaminy A, C, K a E a také důležité minerály, jako je vápník, mangan, měď, selen a železo. Hořčičná semínka působí jako účinné povzbuzovače trávení. Dokáží vyřešit i problémy se zácpou či plynatostí. Posilují taktéž játra a žlučník, a jsou proto výborným prostředkem podporujícím přirozenou detoxikaci v těle. Navíc i snižují hladinu cholesterolu a očišťují tak krev.

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.