ZERO WASTE

100,000 Kč za kus
S DPH

Mýdlo z Mýdlárny v ráji. Aktuálně vyrobené kusy jsou o hmotnosti cca 100 g. Vyrábí PANTA-SKALA, s.r.o., Šárka Bredlerová, Malá Skála 214, 46822 Malá Skála. Více informací najdete na stránkách mýdlárny www.mydlarnavraji.cz

Objednávaný počet kusů
Není skladem

BEZ ODPADU. Potřebujete mýdlo, chcete si koupit šampon a přemýšlíte o pracím mýdle ? Máme pro Vás alternativu. Zero waste Vám omyje hlavu, tělo a vypere Vám. Ideální na dovolenou, na výlet či prostě jako jednoduchou variantu jak skloubit všechno.

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.