Jitrocel kopinatý - na váhu

70,- Kč za 100g
S DPH

Jitrocel kopinatý sušený. Více na stránkách zahradnictví Bylinky do domu, Trboušany 144, 66464 Trboušany: www.bylinkydodomu.cz/products/jitrocel-kopinaty/

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg)

Jitrocel je již od pradávna znám svými účinky při onemocnění dýchacích cest, při silném zahlenění, kašli nebo plicnímu astmatu. Jsou také zmiňovány jeho účinky při detoxikaci organismu, čištěné krve a problémech se zažíváním. Také se často používá zevně při hojení ran, obklady na popáleniny či nečistou pleť. Jde v podstatě o všelék. Čaj je využíván kuřáky jako podpůrný prostředek při odvykací kúře.

700 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.