Směs na bramborové těsto - na váhu

38,- Kč za 1Kg
S DPH

Sypká směs na přípravu hotového pokrmu. Dehydratovaný výrobek. Alergeny: lepek. Země původu: Česká republika.

Složení: pšeničná mouka, sušená bramborová kaše 13% (brambory, kurkuma), jodizovaná sůl (jedlá sůl, jodičnan draselný), kypřící látka: uhličitany sodné, difosforečnany, barvivo: riboflavin. Výrobek může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, celeru a hořčice. Skladujte v suchu a chladu.

Příprava: Odměřenou směs rozmíchejte s daným množstvím vody. Těsto vypracujte a nechte 3 minuty odstát. Z těsta vytvořte knedlíky. Vařte v osolené vodě 25 min. 

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg)

Využití:

s omáčkou - zeleninová nebo smetanová, uvařené těstoviny stačí zalít omáčkou a jídlo máte rychle na stole

na sladko - z rozvařeného ovoce uděláte skvělou omáčku nebo těstoviny jen zalijete sirupem, zasypete kakaem či kokosem

zapečené - uvařené, se zeleninou a zalité smetanou je můžete zapéct v troubě

salát - vychladlé těstoviny smíchejte třeba s fazolemi, čerstvou zeleninou, bylinkami a zálivkou ze zakysané smetany

280 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.