Sušená levandule - na váhu

90,- Kč za 100g
S DPH

Levandule sušená. Více na stránkách zahradnictví Bylinky do domu, Trboušany 144, 66464 Trboušany: www.bylinkydodomu.cz/products/levandule/

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 100 gramů

Levandule je nejčastěji užívaná v kosmetice pro svoji krásnou a nezaměnitelnou vůni a léčivé účinky. K vnějšímu užití jsou výborné masti a oleje s levandulovými silicemi, ceněné pro své antiseptické a zklidňující účinky. Po náročném dni není nic lepšího než si dát levandulovou koupel a hodit všechny starosti za hlavu. Čaj z levandule uklidňuje a navodí Vám příjemný pocit.

100 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.