Japonská směs - na váhu

14,- Kč za 100g
S DPH

Japonská směs. Složení: rýžová mouka85,7%, sójová omáčka (sójový bob, pšenice, voda, sůl - 10,3%), cukr 3,2%, tapiokový škrob 0,3%, barviva: E120 - 0,18%, E140 - 16%, glukóza 0,05%, E150a 0,04%, E160c 0,02%, mořská řasa 0,01%. Země původu: Thajsko. Dodavatel: K-SERVIS PRAHA, a.s. Více informací najdete na stránkách dodavatele www.k-servis.com

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg) , Skladem 4656 gramů

Složení: Kukuřičný škrob a mouka, ARAŠÍDY, PŠENIČNÁ mouka, cukr, SEZAMOVÉ
seminko, SOJOVÁ omáčka, SOJOVÉ boby, PŠENICE, koji, voda, sůl, bramborový škrob,
tapiokový škrob, dextrin, glukoza, sůl, extrakt z červeného pepře, cibule, česnek, mořské řasy,
kukuřičný škrobový sirup, kypřidla: E500ii, E503ii, barviva E150c, E160c, E 140i.

Nutriční hodnoty ve 100g:

Energie 1703kj/404kcal
Tuky 10,7g - z toho nasycené mastné kyseliny 1,6g
Sacharidy 67,5g - z toho cukry 12,2g
Bílkovina 8,3g, Sůl 230mg.

Země původu: Čína

4656 ks
  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.