Čokoládové kamínky - na váhu

15,- Kč za 100g
S DPH

Mléčná čokoláda v barevné krustě. Dodavatel: K-SERVIS PRAHA, a.s. Více informací najdete na stránkách dodavatele www.k-servis.com

Složení: čokoládová příchuť 74,8% (cukr, kakaový prášek, hydrogenovaný palmový olej, sušené plnotučné mléko, emulgátor sojový lecitin, maltodextrin, čokoláduvá příchuť, mléčná příchuť (cukr 23,6%, leštidlo: arabská guma E160c 0,13%, E140 0,07%, E163 0,04%, E120 0,01%, kyselina cironová E330 0,01%.

Nutriční hodnoty ve 100g: energie 2115 kJ/506 kcal, tuky  25g - z toho nasycené mastné kyseliny 15g, sacharidy 62,5g - z toho cukry 54,8g, bílkovina 5,1g, sůl 22mg.

Skladujte v suchu při teplotě do 20°C. Vyrobeno v provozu zpracovávajícím ořechy. Země původu: Čína

Objednávaná váha zboží (v gramech: 1000 = 1Kg)
Není skladem

  • Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních. Ekologický nákup: u nás nakupujete jen od ověřených výrobců a dodavatelů. Díky zpětné vazbě od vás neustále upravujeme nabídku tak, aby obsahovala jen produkty, které byly vypěstovány šetrně k přírodě a které jsou dodávány bezobalově nebo alespoň v mnohakilových baleních.
  • Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení. Doprava: Protože e-shop teprve rozjíždíme, zatím dočasně ještě není možné objednat přepravu a lze zboží vyzvednout pouze na prodejně v Brozanech. Děkujeme za pochopení.
  • Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme. Záruka vrácení peněz: V případě, že s dodaným zbožím nebudete spokojení (např. objevíte nějaké nedostatky v kvalitě oříšků), samozřejmostí je že vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Omylem objednali zboží, a máte ho už připravené na prodejně? Nebojte se ozvat, půjde-li to, objednávku stornujeme.